درباره ما

چسب جی، شرکتی تخصصی در زمینه تولید انواع نوار چسب از جمله چسب پهن در ایران است که از متخصص ترین کارمندان، با تجربه ترین مدیران و متعهد ترین کارشناسان جهت تولید و عرضه انواع چسب های نواری شیشه ای با کیفیت بر پایه تکنولوژی روز دنیا و با قیمت مناسب به مشتریان گرامی گام برداشته است.

در چسب جی ما بر این باوریم که توسعه و ارتقاء سطح کیفی و تنوع محصولات و خدمات شرکت جز با ارائه محصولات بروز و با کیفیت و همچنین کسب رضایت مشتریان، تحقق نخواهد یافت.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای شرکت چسب جی یک اعتقاد و هدف همیشگی است.

محصولات چسب جی

در شرکت چسب جی متنوع ترین چسب های نواری شیشه ای به تولید میرسند. این شرکت با تجربیات خود سعی در تولید محصولاتی با کیفیتی بالا و قیمتی ارزان داشته است تا بتواند همواره در صدر اول لیست بهترین تولید کنندگان نوار چسب کشور خود نمایی کند.

تنوع در محصولات چسب جی از دیگر اهداف این شرکت در جهت رفع نیاز گروه گسترده مشتریان بوده است که این تلاش در حال حاضر به یکی از دست آورد های قابل توجه شرکت تبدیل شده است.

چرا که در چسب جی چسب های نواری در انواع چسب تحریر، چسب پهن شیشه ای، چسب پهن کاغذی، چسب برق و …. در یارد، میکرون و عرض های مختلفی به تولید رسیده اند و میرسند.

همچنین از دیگر خدمات قابل توجه این شرکت تولید چسب کشور، یعنی چسب جی، امکان چاپ لوگو روی چسب است که در کنار کیفیت و قیمت قابل توجه محصولات، از جمله شرکت هایی در ایران است که این کار را با مقرون به صرفه ترین نرخ نسبت به سایر تولید کنندگان و بازار کشور، به انجام میرساند.

دکمه بازگشت به بالا